close
sonteklif

Merhaba,

Yenitoptanci.com olarak bayilerimizin satışlarını artırmaya yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Bugün,  8 yıldır faaliyette olan son zamanlarda popülerliği artan pazaryerlerinden biri olan sonteklif.com’a nasıl ürün yüklenir, bunu detaylı bir şekilde anlatacağım. Sonteklif.com, özellikle google alışveriş reklamlarında gittigidiyor.com ve n11.com’un yanında sıkca görünmeye başladı.

Öncelikle sonteklif.com’da dükkan açtığınız takdirde ürün listelemek ücretsiz, aylık dükkan bedelleri Mini Dükkan 14.90 TL – Midi Dükkan 29.90 TL – Maxi Dükkan 49.90 TL. Aradaki fiyat farkları anasayfa ve kategorideki vitrinlerde ürün sergileme ile alakalı. Son teklif satış başı bütün kategorilerde %7 komisyon almaktadır. Sonteklif.com’daki ödemeler alıcı siparişi onayladıktan sonra ertesi gün hesabınıza geçiyor. Diğer platformlarda olduğu gibi burada da ürünü öne çıkarmaya yönelik ek özellikler ücretli olarak tercih edilebiliyor.

eközellik

Aşağıdaki maddeleri takip ederek kolay bir şekilde ürünlerinizi satışa açabilirsiniz.

1- Öncelikle sonteklif.com’u açıp, sağ üstteki satış yap butonuna tıklıyoruz.

2- Çıkan sayfada “Dükkan Açın” butonuna tıklayın.

3- Açmak istediğiniz dükkan tipini seçip “Dükkan Aç” a tıklayın.

4- Ardından aşağıdaki formu doldurun, karşınıza çıkan sayfada cari bilgilerinizi, banka bilgilerinizi, ödemenin nasıl yapılacağını gibi bilgileri doldurun.

5- Daha sonra dükkan tipini seçip adını ve açıklamasını yaptıktan sonra ödemesini yapın.

6-Panelde satıcı işlemleri>XML Servisine tıklayın.

7- “Son teklif şablonuyla oluşturulan yeni xml ekle” seçeneğini seçin.

8 – Çıkan boşluğa bu xml linkini yapıştırın ve kaydet butonuna tıklayın. XML’de fiyatlar toptan satış fiyatlarına göre yaklaşık olarak %50 kar marjı ile satışa açılmıştır. Kısa süre sonra ürünleriniz yayınlanacaktır.

XML LİNKİ: https://www.yenitoptanci.com/xml.php?custom=sonteklif 

Tags : gittigidiyorn11pazaryerisonteklifstoksuz satışxml
Kerim Atayolu

The author Kerim Atayolu

İş Geliştirme Sorumlusu

1 Comment

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.