close
cvcvcvcv

İnternetin yaygın şekilde kullanımının başlamasıyla gelişen internetten alışveriş yapma alışkanlığı gün geçtikçe hem daha güvenli hem de daha az maliyetli bir hale geliyor. Shoping de son dönemin en büyük hazır E-Ticaret platformlarından biridir.  Shopify Türkiye’den de kullanıma olanak veriyor. Shopify Türkçe desteği ile e-ticaret sitenizi hızlıca kurarak, çok kısa zamanda ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz. Shopify kendi güvenli sistemi sayesinde kullanıcılara zahmetsiz olarak e-ticaret satış ortamı sunmakta. Böylece aradaki gereksiz kurulum teferruatları ile zaman kaybetmeden satış adımına geçebilmekteyiz.

Shopify Nasıl Kayıt Olunur?

Öncelikle Shopify.com web sitesine girerek sol üst köşede buluna  ”Get Started ”butonuna basarak Shopify maceramıza  başlıyoruz. Daha sonra aşağıdaki kırmızı kutucuk içindeki alanda 14 gün ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve herhangi bir kredi kartı bilgisi girmeniz gerekmemektedir yazıyor.

Sizden mağazanızın ismini belirlemenizi istiyor. Mağazanızın ismini belirledikten sonra ” Create your store” butonuna tıklayarak ilerliyoruz.

E-ticaret sitenizi  kurmak yasal ve kurallara uygun yapılmalıdır. Bunun için Shopify e-ticaret sitelerinin bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Eğer bilgilerinizi doğrulanamaz ise  mağazanızı kapatanabilir belki de hiç açamayabilirsiniz. Bu yüzden yukarıdaki form görselindeki tüm bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmalısınız.

E-ticaret sitesi kurma işlemi için gerekli  evrak işlerini hallettikten sonra, artık ürünlerimizi yükleyebilirsiniz. Mağazamızın nasıl göründüğünü belirleyin ve mağazanız hayırlı olsun.

Bütün işlemleri yaptınız ve mağazanızı açtınız. Şimdi sırada ürünleri nasıl yükleyeceğiniz konusuna değinelim. Ürünlerinizi hesabınız onaylandıktan sonra yükleyebilirsiniz. Ayrıca unutmamanız gereken hususlardan biri, Shopify.com 14 günlük deneme süresinin sonunda sizden ücret talep edecektir. Temanızı kendinize göre özelleştireceğiniz Shopify.com sizlere birçok avantaj sunmaktadır.

Shopify.com Paketleri

 

Tags : Shopify Nasıl Kayıt Olunur?Shopify.com PaketleriShopify.com ürünler nasıl yüklenir?
Aliye Rabia Sönmez

The author Aliye Rabia Sönmez

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.