close
sahibindencom-405-milyon-aktif-kullaniciya-ulasti-83589-1742016113914

Sahibinde.com 2000 yılında Aksoy Group çatısı altında sektöre sunulmuş E-ticaret platformudur. Ayrıca sektöründe oldukça başarılı ve en büyük ilan platformu olma özelliğini taşıyor. Sahibinden.com kullanıcılarına kendi mağazalarını açıp satış yapma imkanı sunarak kurumsal kimliğini ön plana çıkarmaktadır.

Sahibinden.com’da Satış yapabilmek için mutlaka siteye üye olmanız gerekiyor. Üye olmak için sayfanın üst kısmında bulunan ‘üye ol’ butonuna basarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üye olduktan sonra sayfanın en altında bulunan ‘mağaza açmak istiyorum’  linkine basarak gerekli bilgileri doldurmalısınız.
Bilgileri doğru ve eksiksiz doldurduğunuzdan emin olmalısınız. Sahibinden.com’un  birçok E-ticaret platformlarından farklı mağaza açma ücreti olmasıdır.
 Ücretlendirme kategorilere göre değişiklik göstermektedir.

Mağazanızı açtıktan ürünün detay bilgilerini siteye ekleyin. Satmak  istediğiniz ürünün kategorisini seçin ve “GeT ile Ürün Sat” (Güvenli e-Ticaret Hizmet Bedeli) butonuna tıklayın. İlanınız gerekli işlemlerden sonra onaylanıp satışa hazır hale getirilecektir.

Güvenli e-Ticaret yöntemi ile satılan her ürün için alıcı konumundaki üye ile satıcı konumundaki üye arasında Mesafeli Sözleşme oluşturulur. Bu sözleşmeye elektronik ortamdan (Bana Özel -> Güvenli e-Ticaret -> Satış İşlemlerim -> Mesafeli Sözleşmelerim altından) 3 yıl süre ile ulaşılabilir.

Tags : sahibinden.com mağaza açmasahibinden.com mağaza üyeliksahibinden.com ürün girme
Aliye Rabia Sönmez

The author Aliye Rabia Sönmez

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.