close
gfhhgfgh

İnternetten alışverişin hızla geliştiği dönemlerde Zebramo.com büyümeye devam ediyor. Zebramo.com’da kıyafet, aksesuar, ayakkabı ve modayla ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Zebramo uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Zebramo üzerinde gerçekleşen satışlarınızda, 20 TL’ye kadar satmış olduğunuz ürünlerden KDV dahil 2 TL, 20 TL üzerinde satmış olduğunuz ürünlerden ise KDV dahil %10 hizmet komisyonu kesilir. Zebramo’da istediğiniz kadar ürünü ücretsiz olarak listeleyebilirsiniz ve bunun için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Uygulama içi satın almalar bulunmaz.Telefonunuz ile ya da tabletinizi kullanarak Zebramo.com’a  üye olabilir, kullanmadığınız eşyalarınızı Zebramo.com üzerinden satabilir, diğer kullanıcıların sattığı eşyaları satın alabilirsiniz.

Zebramo.com’a Üyelik

Üyelik işlemlerini için Zebramo.com web sitesi girip sol üst köşede bulunan ‘üye ol’ butonuna basarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştiriniz. Daha sonra siteye giriş yapın.

Zebramo’da nasıl ürün satarım?

Uygulama sayfasında bulunan ‘Ürün Ekle’ simgesine dokunun. Açılan sayfada karşınıza aşağıdaki bölümler çıkacaktır. Eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Satacağınız ürünün farklı açılardan 3 adet fotoğrafını çekin. Kategori ve ürün durumunu ve markasını belirtin.

 

Kargo ödeme şeklini ve kargolama süresi girin. Satmak istediğiniz ürünü aldığınız fiyatı ve satış fiyatını girin. İlanınıza uygun başlık girin.

 

Ebat – beden bilgisi girin. Açıklama ekleyin. Onay butonuna dokunarak işleminizi tamamlayın. Artık ürünlerinizi rahatlıkla satabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Tags : Zebramo.com Komisyon oranlarıZebramo.com listeleme ücretiZebramo.com ödeme vadeleriZebramo.com'a ürünler nasıl yüklenir?
Aliye Rabia Sönmez

The author Aliye Rabia Sönmez

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.