close
cfc

Sanalpazar.com Gold Grubu bünyesinde 20009 yılında kurulmuş, son yılların popüler E-ticaret platformlarından biridir. Gelişen teknolojimiz ile gelişen ve gelişime hızla  ayak uyduran, ürün alma ve satma kolaylığı sağlayan Sanalpazar.com  kendini üst sıralara taşımayı başarmıştır. Sanalpazar.com’da, Aralık 2016 itibariyle 18.814 dükkan, 5.926.486 ürün ve 1.757.103 üye bulunuyor. Sanalpazar.com büyümeye devam ediyor Sanalpazar’ın diğer sitelere nazaran daha çok tercih edilme sebeplerinden biri düşük komisyon ücretleri ve ücretsiz çeşitli özellikleridir. Kullanımı kolay, anlaşılır, hızlı, sorunsuz olan site müşterileri ile olan iletişimi mesaj atma aracılığı ile sağlıyor.

SANALPAZAR’DA SATIŞ YAPMAK

Sanalpazar.com’da mağazamızı açıp satış yapmak istiyorsak, öncelikle  ”Yasaklı Ürünler ve Satış Kuralları” prosedürünü çok iyi bilmemiz gerekiyor. ”Satış Kuralları’na uymayan veya ‘Yasaklı Ürün’ kapsamında bulunan satışlar, sanalpazar.com tarafından, haber verilmeksizin sonlandırılabilir ve üyelik iptali gerçekleştirilebilir.” ifadesi sitenin bu konudaki hassasiyetini açıkça belli ediyor.

 

Ürünlerinizi  satmak için dükkan açmanız gerekir. Ayrıca  ‘Dükkan/Gold Dükkan’ açarak da ürünleriniz listeleyebilirsiniz. Sanalpazar.com’da ‘Dükkan’ açmak ve ürünlerinizi listelemek sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Fakat Gold Dükkan ücretlidir.

A) DÜKKAN AÇMADAN SATIŞ YAPMAK İÇİN

Sanalpazar.com web sitesine girerek üye olalım ve  aşağıdaki adımları takip edelim.

  • Daha sonra bireysel mi yoksa dükkan açarak mı satış yapacağımıza karar verip uygun seçeneğe tıklayalım.

 

  • Ürün bilgilerini doğru bir şekilde girdikten sonra satış yapmaya başlayabiliriz.
KOMİSYON ORANLARI

Komisyon oranları aşağıdadır.

 

 

Tags : sanalpazar.comSanalpazar.com'da Komisyon OranlarıSanalpazar.com'da ListelemeSanalpazar.com'da Satış Nasıl Yapılır?
Aliye Rabia Sönmez

The author Aliye Rabia Sönmez

Leave a Response

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.