close

Yenitoptanci.com Kimdir?

Yenitoptanci.com Kimdir?

            Yenitoptancı.com,  İstanbul’da 27 yıllık bir ticaret geçmişinin ardından 2013 yılında Türkiye’de faaliyet gösteren e-ticaret firmalarına toptan ürün sunmak üzere kurulmuş ithalatçı ve yenilikçi bir firmanın b2b e-ticaret sitesidir.
         Yenitoptancı.com, İstanbul Fatih’teki perakende mağazasının yanı sıra İstanbul Esenler’de 500 m2 kapalı alanda ve 10 kişilik ekibi ile online satış operasyonlarını yürütmektedir.                  Yenitoptanci.com şu an itibari ile dropshipping ve toptan satış olmak üzere 2880 bayiye hizmet vermektedir. Bugüne kadar toplamda 26.000 siparişi tedarik etmiştir. Toplamda 130 eticaret sitesine XML Entegrasyonu vermektedir. 

 

       11 farklı kategoride 1250 ürününün tamamına yakınını ithal eden firmamız başta As seen as on TV (TV reklamlarındaki ürünler) ürünleri olmak üzere günlük hayatı kolaylaştırıcı pratik ürünler, ev dekorasyon gereçleri, mutfak gereçleri, oto aksesuar, kişisel bakım ve kozmetik, ilginç hediyelik ürünler, pet shop ürünleri tedarik etmektedir.

 

 

  Atasan Dış Ticaret, kurulduğu ilk günden itibaren, Türkiye’de daha çok internet kullanıcısının e-ticarete katılması ve beklentilerin çok ötesine geçen bir müşteri deneyimi yaratabilmek için çaba göstermiş, Türkiye e-ticaret pazarının büyümesinde her zaman öncü bir rol üstlenmiştir.

 

         Asıl yetkinliği olan ithalat ve yenilik gücünü, hızlı, güvenilir sağlam iş yapma anlayışıyla birleştiren firmamız, müşterilerinin karlı bir büyüme ivmesini yakalayabilmesi için çalışmayı ilke edinmiştir.

 

       Yenitoptanci.com  aracılığıyla müşterilerimiz firmamızın stoğunda bulunan ürünlerin stok durumlarını ve toptan satış fiyatlarını görebilir, siparişlerini oluşturabilir ve ödeme yapabilirler.

 

YeniToptanci.com’ un fiyat ve ürün avantajlarından yararlanabilmek için web sitemiz üzerinden bayilik başvurusu yaparak üyeliğe kabul edilmek yeterlidir.

 

Peki Yenitoptanci.com Neler Yapar?

 

• Türkiye’de faaliyet gösteren e-ticaret firmalarına yüzlerce fırsat ürününü toptan sunar.

 

• Toptan Satış Fiyatlarımızı ve Stok durumlarını anlık görmenizi sağlıyoruz.

 

• Sepetinize Hızlı Ekleme Butonları ile yüzlerce ürünü çok kısa sürede Toplu adetlerle sipariş oluşturmanızı sağlıyoruz.

 

• İstanbul Giyimkent ve Tahtakale’ de bulunan satış merkezlerimizle toptan ürün ihtiyaçlarınıza hızla cevap veriyoruz.

 

• Fiyatlarımız ile bayilerimize yüksek kazanç sağlamayı ve hızlı satış oluşturmayı hedefliyoruz.

 

• TV Ürünleri ( TV reklamları ile satılan Ürünler ), Mutfak Ürünleri, Dijital Aksesuarlar, Hediyelik Eşya, Oto Aksesuarları ve Tamir Araç Gereçleri kategorilerinde binlerce ürünü bir arada görebilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.

 

 

‘ Yeni Toptancı Her Zaman Yeni Her Zaman Avantajlı! ‘

 

Markalarımız